sobota, 29 czerwca 2013

Powrót na bloga i piękności z tego tygodnia

Witam po długiej przerwie. Powracam symbolicznie, gdyż dokładnie tego samego dnia, kiedy opuściłam to miejsce... tyle że rok później :) W tym czasie jednak wcale nie zrezygnowałam ze swego zbieractwa, zatem moja kolekcja nieco się powiększyła. Postaram się z czasem zaprezentować tu wszystkie okazy, niektóre z nich to prawdziwe mini arcydzieła!

Tymczasem, w tym tygodniu pocztówkowy los był dla mnie łaskawy i wzbogacił mnie o trzy piękności, w tym aż dwie z nowych dla mojej kolekcji państw!

We wtorek przywędrowała do mnie kartka od Adrienne z Nowej Zelandii. Środek naszego lata, a gdzieś ponad 17 tysięcy kilometrów stąd, prawie po drugiej stronie globu, trwa zima, a temperatura wynosi 14*C. Kartka niesamowicie przypadła mi do gustu i szczerze mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć Napier  na własne oczy. Jego wizytówką jest zachowana architektura pochodząca z 1930 roku!Zastanawiał mnie fioletowy znaczek po prawej.
W iście śledczy sposób dowiedziałam się,
że kształt ten symbolizuje nowe życie, wzrost, siłę i pokój.

Jeszcze coś, na co normalni ludzie nie zwracają
uwagi :D Jednak dla mnie to logo firmowe jest niesamowite!

Zostając na tamtej półkuli - cudowna kartka od Eleny mieszkającej w Australii. Jak kiedyś pisałam (ponad rok temu :D) uwielbiam retro kartki, do tego ten wakacyjny klimat! 
Wspaniałą niespodzianką był magnes
z australijskim znakiem drogowym,
Elena jest zaaferowana swoim egzaminem
na prawo jazdy, w lipcu będzie to jej trzeci
termin. Trzymam kciuki! I mam nadzieję,
że pocieszyła ją informacja, iż mi ta
sztuka udała się dopiero za czwartym razem ;)
     
Kiwi - pocztówkowe zwierzę tygodnia! :)
Trzecia kartka przybyła do mnie od Oksany z Ukrainy. Oksana jest studentką, ale wciąż nie wie, co chce robić w życiu. Wspomniała jednak o swoich pasjach - siatkówce i podróżowaniu. Wspaniałomyślnie połączyłam jedno z drugim i... według mnie Oksana powinna należeć do narodowej reprezentacji siatkówki! Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do własnej przyszłości? :D


Bardzo podobają mi się te znaczki,
szczególnie "rycerz" na zielonym
koniu! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Your words mean a lot to me, so feel free to leave a comment :)