środa, 14 sierpnia 2013

Hotel marzeń

Kartka przywędrowała do mnie od Kate z Rosji, jednak przedstawia bajeczny kompleks hotelowy z zupełnie innego zakątka Ziemi - z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kate dostała kartkę od taty, który był tam w podróży służbowej. Każdy z nas, Zbieraczy, powinien mieć wśród bliskich kogoś, kto dużo podróżuje i odwiedza niezwykłe miejsca! Hotel jest częścią oryginalnego, bo w kształcie palmy, osiedla Palm Jumeirah! Zwykle tego nie robię, ale tym razem nie mogę się oprzeć i oprócz kartki, którą dostałam, muszę Wam pokazać, jak osiedle prezentuje się w całej okazałości :)

// This card came to me from Kate from Russia, but it shows fabulous hotel complex from another corner of the Earth - from Dubai in United Arab Emirates. Kate got this card from dad, who was there on a business trip. All of us, Collectors, should have someone among family or friends, who travels a lot and visits unusual places! The hotel is a part of a unique palm-shaped archipelago called Palm Jumeirah. I usually don't do it, but today I can't resist to show you few more pictures, besides the one of received card.


Znaczek z Rosji.
// Stamp from Russia.


http://wetete.com/dubai-ilha-palm-jumeirah/

http://wetete.com/dubai-ilha-palm-jumeirah/

2 komentarze:

 1. Już kilka razy widziałam gdzieś w internecie zdjęcie tej palmy, ale nawet nie marzyłam o tym, żeby dostać stamtąd pocztówkę... Pozostaje mi tylko powiedzieć: JA TEŻ CHCĘ! I mieć nadzieję, że się spełni ;)

  http://trampkowapoczta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że imponujaco to wyglada, az mozna sie rozmarzyć.
  Pozdrawiam serdecznie
  www.memoriesthatremain.com

  OdpowiedzUsuń

Your words mean a lot to me, so feel free to leave a comment :)