czwartek, 8 sierpnia 2013

Pocztówki na czasie

Spojrzałam na kartki, które wyciągnęłam dziś ze skrzynki i moja pierwsza myśl była taka: oto przepis na perfekcyjny sierpniowy dzień!

// I looked at cards, which I received today and my first thought was: it's a recipe for a perfect August day!

Poranek w zaciszu stylowego pokoju z ciekawą książką w ręce i pięknym widokiem rozciągającym się za oknem... Zdjęcie nosi tytuł Sierpniowy dzień, więc jest jak najbardziej aktualne, od kilku dni możemy cieszyć się tym letnim miesiącem. Kartkę otrzymałam od Anke z Niemiec

// The morning  in the privacy of stylish room with interesting book in hands and beautiful view out the window... The photo is titled A day in August, so it's present, from few days we can enjoy this summer month. I received this card from Anke from Germany.

Anke wspiera fundację Kindernothilfe, która zajmuje się pomocą dzieciom pochodzącym z najbiedniejszych krajów.

// Anke support the Kindernothilfe charity organization, which gives a help to children from the poorest countries.Temperatura na zewnątrz sięga niemal 40°C, to zdecydowanie za dużo. Podobno mamy do czynienia z najgorętszym dniem w roku. Jak miło by było spędzić go w basenie wypełnionym orzeźwiającą, schładzającą wodą! Ta kusząca propozycja na pocztówce od Anny z Rosji.

// Temperature outside is reaching almost 40°C, it's absolutely too high. Supposedly today is the hottest day in the year! How nice it would be to spend it in swimming pool filled with refreshing, cooling water... This tempting offer appears on the card from Anna from Russia.


1 komentarz:

  1. Wow, ale ładne :) Kolekcja wzbogaca się o nowe perełki :) Gratuluję :D

    OdpowiedzUsuń

Your words mean a lot to me, so feel free to leave a comment :)